Chcete se dozvědět víc o naší firmě?

Naše společnost vznikla v roce 2004 pod názvem AVE ELEKTRO – Jelínek s.r.o.

AVE ELEKTRO

Naše společnost vznikla v roce 2004 pod názvem AVE ELEKTRO – Jelínek s.r.o., zabývající se převážně předmětem podnikání – montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení.

V roce 2011 byla oblast poskytovaných služeb rozšířena o nákladní vnitrostátní dopravu a od roku 2013 zajišťuje také projektovou činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změny a odstraňování. Od roku 2001 jsme dodavatelem společnosti PREdistribuce a.s. jako zhotovitel energetických staveb v Praze a okolí. A od roku 2005 dodavatelem společnosti ČEZ Distribuční služby, s.r.o., pro kterého zajišťujeme elektromontážní a projektovou činnost ve Středočeském kraji.

Pod naši společnost patří firma AVE STAVEBNÍ, kde nabízíme běžné stavební a projektové práce.

Mezi nabízené služby patří např. projektová činnost ve výstavbě, projektování pozemkových úprav, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, jeřábnické práce a další..

Chtěli by jste u nás pracovat?

Pravidelně vytváříme pracovní nabídky na různé pozice. V naší sekci kariéra najdete aktuální nabízené pozice. Pokud jste nenašel to, co hledáte, zkuste své štěstí a pošlete nám svůj životopis na info@aveelektro.com a zkuste své štěstí